Website TemplatesJoomla TemplatesWeb Hosting
Informácie o obci
Adresa:
Obecný úrad
Teplička nad Váhom
Nám. sv. Floriána 290/2
013 01 Teplička nad Váhom
tel: 041 / 598 21 28
fax: 041 / 598 22 96
všetky kontakty ->

Úradné hodiny:

pondelok 7:00- 11:00
  12:00- 15:00
utorok 7:00- 11:00
  12:00- 15:00
streda 7:00- 11:00
  12:00- 17:00
štvrtok 7:00- 11:00
  12:00- 15:00
piatok 7:00- 11:00
  12:00- 13:00
počet obyv.: 4 292
rozloha: 1 088 ha
starosta: Ing. Viliam Mrázik
Meniny
Piatok, 15. December 2017

Dnes má meniny
Ivica
Zajtra má meniny
Albína
Počasie

Cezhraničná spolupráca

Gmina Pawłowice (PL)

Moravský Beroun (ČR)

www.pawlowice.pl www.morberoun.cz

 

Dňa 16. októbra 2013 sa v našej obci uskutočnilo stretnutie predstaviteľov obcí Pawłowice, Teplička nad Váhom a mesta Šurany.

Pozvanie prijali primátor mesta Šurany pán Imrich Várady, viceprimátor Ing. Igor Bartovič, prednostka mestského úradu Ing. Eva Augustínová, z gmina Pawłowice starosta mgr. inż. Damian Galusek a zástupca starostu Przemysław Poloczek. Z našej obce sa stretnutia okrem starostu a prednostky OÚ zúčastnili i vdp. farár Mgr. Pavol Špita a poslankyňa OZ Mgr. Anna Ponechalová.

Aj keď upršané počasie veľmi neprialo prehliadke obce, delegácia sa zúčastnila prezentácie závodu na výrobu automobilov Kia Motors Slovakia, Obecného domu a knižnice, Základnej školy s materskou školou, Detského centra s ihriskom, Domova pokoja Žofie Bosniakovej a Kostola sv. Martina.

Deti v materskej škole hostí privítali piesňami i tancom a na záver ich obdarovali vlastnoručne vyrobenými darčekmi. Úsmev na tvári hosťom nechýbal ani v Detskom centre, kde svojím bezprostredným detských šantením ich potešili deti z MC Rybička.  V domove pre seniorov vládla príjemná popoludňajšia atmosféra. Klienti sa veľmi potešili tak vzácnej návšteve. V Loretánskej kaplnke v kostole sv. Martina vyjadrili svoju úctu k ostatkom Žofie Bosniakovej a prezreli si starú i novú časť chrámu.

Vo večerných hodinách sme sa so vzácnymi hosťami rozlúčili.  Veríme, že sa u nás cítili príjemne a v budúcnosti nás opäť poctia svojou návštevou.

Stretnutie predstaviteľov obcí Pawłowice, Teplička n/Váhom a mesta Šurany Stretnutie predstaviteľov obcí Pawłowice, Teplička n/Váhom a mesta Šurany Stretnutie predstaviteľov obcí Pawłowice, Teplička n/Váhom a mesta Šurany Stretnutie predstaviteľov obcí Pawłowice, Teplička n/Váhom a mesta Šurany Stretnutie predstaviteľov obcí Pawłowice, Teplička n/Váhom a mesta Šurany Stretnutie predstaviteľov obcí Pawłowice, Teplička n/Váhom a mesta Šurany Stretnutie predstaviteľov obcí Pawłowice, Teplička n/Váhom a mesta Šurany Stretnutie predstaviteľov obcí Pawłowice, Teplička n/Váhom a mesta Šurany Stretnutie predstaviteľov obcí Pawłowice, Teplička n/Váhom a mesta Šurany Stretnutie predstaviteľov obcí Pawłowice, Teplička n/Váhom a mesta Šurany Stretnutie predstaviteľov obcí Pawłowice, Teplička n/Váhom a mesta Šurany Stretnutie predstaviteľov obcí Pawłowice, Teplička n/Váhom a mesta Šurany Stretnutie predstaviteľov obcí Pawłowice, Teplička n/Váhom a mesta Šurany Stretnutie predstaviteľov obcí Pawłowice, Teplička n/Váhom a mesta Šurany Stretnutie predstaviteľov obcí Pawłowice, Teplička n/Váhom a mesta Šurany Stretnutie predstaviteľov obcí Pawłowice, Teplička n/Váhom a mesta Šurany Stretnutie predstaviteľov obcí Pawłowice, Teplička n/Váhom a mesta Šurany Stretnutie predstaviteľov obcí Pawłowice, Teplička n/Váhom a mesta Šurany Stretnutie predstaviteľov obcí Pawłowice, Teplička n/Váhom a mesta Šurany Stretnutie predstaviteľov obcí Pawłowice, Teplička n/Váhom a mesta Šurany Stretnutie predstaviteľov obcí Pawłowice, Teplička n/Váhom a mesta Šurany Stretnutie predstaviteľov obcí Pawłowice, Teplička n/Váhom a mesta Šurany Stretnutie predstaviteľov obcí Pawłowice, Teplička n/Váhom a mesta Šurany Stretnutie predstaviteľov obcí Pawłowice, Teplička n/Váhom a mesta Šurany Stretnutie predstaviteľov obcí Pawłowice, Teplička n/Váhom a mesta Šurany Stretnutie predstaviteľov obcí Pawłowice, Teplička n/Váhom a mesta Šurany Stretnutie predstaviteľov obcí Pawłowice, Teplička n/Váhom a mesta Šurany Stretnutie predstaviteľov obcí Pawłowice, Teplička n/Váhom a mesta Šurany Stretnutie predstaviteľov obcí Pawłowice, Teplička n/Váhom a mesta Šurany Stretnutie predstaviteľov obcí Pawłowice, Teplička n/Váhom a mesta Šurany Stretnutie predstaviteľov obcí Pawłowice, Teplička n/Váhom a mesta Šurany Stretnutie predstaviteľov obcí Pawłowice, Teplička n/Váhom a mesta Šurany Stretnutie predstaviteľov obcí Pawłowice, Teplička n/Váhom a mesta Šurany Stretnutie predstaviteľov obcí Pawłowice, Teplička n/Váhom a mesta Šurany Stretnutie predstaviteľov obcí Pawłowice, Teplička n/Váhom a mesta Šurany Stretnutie predstaviteľov obcí Pawłowice, Teplička n/Váhom a mesta Šurany Stretnutie predstaviteľov obcí Pawłowice, Teplička n/Váhom a mesta Šurany Stretnutie predstaviteľov obcí Pawłowice, Teplička n/Váhom a mesta Šurany Stretnutie predstaviteľov obcí Pawłowice, Teplička n/Váhom a mesta Šurany Stretnutie predstaviteľov obcí Pawłowice, Teplička n/Váhom a mesta Šurany Stretnutie predstaviteľov obcí Pawłowice, Teplička n/Váhom a mesta Šurany Stretnutie predstaviteľov obcí Pawłowice, Teplička n/Váhom a mesta Šurany Stretnutie predstaviteľov obcí Pawłowice, Teplička n/Váhom a mesta Šurany Stretnutie predstaviteľov obcí Pawłowice, Teplička n/Váhom a mesta Šurany Stretnutie predstaviteľov obcí Pawłowice, Teplička n/Váhom a mesta Šurany Stretnutie predstaviteľov obcí Pawłowice, Teplička n/Váhom a mesta Šurany Stretnutie predstaviteľov obcí Pawłowice, Teplička n/Váhom a mesta Šurany Stretnutie predstaviteľov obcí Pawłowice, Teplička n/Váhom a mesta Šurany Stretnutie predstaviteľov obcí Pawłowice, Teplička n/Váhom a mesta Šurany Stretnutie predstaviteľov obcí Pawłowice, Teplička n/Váhom a mesta Šurany Stretnutie predstaviteľov obcí Pawłowice, Teplička n/Váhom a mesta Šurany Stretnutie predstaviteľov obcí Pawłowice, Teplička n/Váhom a mesta Šurany