Website TemplatesJoomla TemplatesWeb Hosting
Informácie o obci
Adresa:
Obecný úrad
Teplička nad Váhom
Nám. sv. Floriána 290/2
013 01 Teplička nad Váhom
tel: 041 / 598 21 28
fax: 041 / 598 22 96
všetky kontakty ->

Úradné hodiny:

pondelok 7:00- 11:00
  12:00- 15:00
utorok 7:00- 11:00
  12:00- 15:00
streda 7:00- 11:00
  12:00- 17:00
štvrtok 7:00- 11:00
  12:00- 15:00
piatok 7:00- 11:00
  12:00- 13:00
počet obyv.: 4 292
rozloha: 1 088 ha
starosta: Ing. Viliam Mrázik
Meniny
Štvrtok, 23. November 2017

Dnes má meniny
Klement
Zajtra má meniny
Emília
Počasie
feed-image

Domov pokoja Žofie Bosniakovej

Psychologičky u nás v DPŽB

Psychologicky v DPZB_6 

V našom zariadení DPŽB sa venujeme nielen klientom, ale aj zamestnancom. Veď spokojnosť na strane klienta závisí aj od spokojnosti zamestnanca. Preto medzi nás zavítali psychologičky p. Hreusová a p. Vajdová, aby s nami spravili cvičenia proti stresu a syndrómu vyhorenia. Bolo to úžasné. Tešíme sa na ďalšie pracovné stretnutie.

Text: Ľudmila Kadašiová

Foto: archív DPŽB

Čítať celý článok...

 

Zbieranie kamienkov

Zbieranie kamienkov na Vodnom diele Zilina_2

Keďže sychravých dní je čoraz viac, musíme si naše aktivity plánovať vo vnútri. A tak prichádza čas ručných prác, spoločenských hier. S klientmi sme boli nazbierať kamienky pri vodnom diele, ktoré budeme maľovať a pripravovať drobné darčeky. O tom že pobyt v prírode a zbieranie drobných šišiek, vetvičiek a iných materiálov je výborná pracovná terapia.

Čítať celý článok...

 

Deti z materskej školy navštívili klientov v Domove pokoja

Navsteva v DPZB_27 

Ako ten čas letí...je tu október a ten sa nesie v znení “mesiac úcty k starším.“ A detičky na nás nezabúdajú. V stredu medzi nás zavítali škôlkari predškoláci, aby Nás potešili slovom i spevom. A ako Nám bolo veselo vidíte na záberoch.

Čítať celý článok...

 

Budatínsky hrad a Hotel Chateau Gbeľany

Budatinsky hrad_13 

Po pekných slnečných dňoch nastúpila jeseň aj s dažďami  a chladnejšími dňami. Niekoľko dní bolo sychravo, no dnes vykuklo slniečko a tak hurá na výlet.

Čítať celý článok...

 

Červený nos

cerveny nos - DPZB_5 

Leto skončilo a nastúpila pani jeseň. Dni sú kratšie, slniečko našich starkých vytiahne do záhrady len na chvíľu, lebo ich už nevie zohriať. Začíname si zvykať na pobyt vo vnútri, a tak nás poteší každá návšteva.

Dnes medzi nás zavítali Miška Pastorková - Klára a Demko Ján alias Silvester Bobuľa z červeného nosa. Prišli k nám už po druhýkrát, aby našich starkých pobavili a rozosmiali. A darilo sa. Starkí sa chytali na každé slovo, zaspievali si, zakrepčili.

Vydarené podujatie na aké sa dlho spomína. Ďakujeme.


Text: Ľudmila Kadašiová

Čítať celý článok...

 

V DPŽB sa ani v lete nenudíme

DPZB grilovacka syry 2017_10

V týchto dňoch sa ručička na teplomeri šplhá čoraz vyššie a tak trávime celé dni pod altánkom v záhrade. Tu je príjemný chládok a aj vetrík k nám zafúka. A aby sme nemuseli na obed do jedálne, personál nám pripravil záhradnú grilovačku. Na grile sme upiekli cuketové placky a ugrilovali oštiepky. Široko-ďaleko sa rozliehali vône a my sme si pooblizovali prsty a zapili pivkom alebo džúsom. Každý podľa svojej chuti. Nezbiehajú sa aj vám slinky?

Text: Ľudmila Kadašiová
vedúca DPŽB
Foto: archív DPŽB

Fotogaléria tu.

 
Viac článkov...