Website TemplatesJoomla TemplatesWeb Hosting
Informácie o obci
Adresa:
Obecný úrad
Teplička nad Váhom
Nám. sv. Floriána 290/2
013 01 Teplička nad Váhom
tel: 041 / 598 21 28
fax: 041 / 598 22 96
všetky kontakty ->

Úradné hodiny:

pondelok 7:00- 11:00
  12:00- 15:00
utorok 7:00- 11:00
  12:00- 15:00
streda 7:00- 11:00
  12:00- 17:00
štvrtok 7:00- 11:00
  12:00- 15:00
piatok 7:00- 11:00
  12:00- 13:00
počet obyv.: 4 292
rozloha: 1 088 ha
starosta: Ing. Viliam Mrázik
Meniny
Štvrtok, 23. November 2017

Dnes má meniny
Klement
Zajtra má meniny
Emília
Počasie
feed-image

Domov pokoja Žofie Bosniakovej

Oslava narodenín pani Ireny Matejkovej v Domove pokoja

75. narodeniny p. Ireny Matejkovej

Nedávno oslávila naša klientka pani Irena Matejková 75. narodeniny. Do zariadenia chodila do stacionára od otvorenia Domova pokoja. Bola s nami veľmi šťastná. Teraz je už v našom zaradení na celoročnom pobyte. Príbuzní vystrojili veľkú oslavu a poďakovali sa personálu za príkladnú starostlivosť.

Pani Matejkovej blahoželáme ku krásnemu jubileu a prajeme veľa šťastia.

Čítať celý článok...

 

Výlet na Orave

DPŽB - Výlet na Oravu 27.8.2015

Prázdniny pomaly končia, ale krásne slnečné leto pokračuje. Aj my v Domove pokoja Žofie Bosniakovej sa tešíme z každého pekného dňa a tak sme sa vybrali na výlet.

Tento krát sme sa rozhodli pozrieť si Oravu. Klienti sa tešili už od  pondelka a vo štvrtok 27. augusta  už čakali nastúpení od skorého rána. Prišiel očakávaný autobus a všetci sa hrnuli dovnútra. Hurá, ideme!

Čítať celý článok...

 

Členky country clubu "Babky šikulky" navštívili klientov Domova pokoja

DPŽB - Country club

Aj keď je leto, čas dovoleniek, návštevy u nás v Domove pokoja klopú na dvere s rovnakou intenzitou ako po celý rok. Tento krát prišli medzi  nás členky dievčenského country  clubu z Tepličky nad Váhom „Babky šikulky“. Zatancovali, rozveselili našich obyvateľov a zožali veľký potlesk. Boli úžasné a priniesli nám veľa radosti. Pri spoločnej kávičke a koláčiku sme si zaspomínali a potešili navzájom. Ďakujeme.

Čítať celý článok...

 

Výlet klientov Domova pokoja Ž. Bosniakovej

Výlet

Konečne po dlhej zime prišli pekné slnečné dni a my môžeme s našimi klientmi vyraziť do prírody. V stredu 3. júna sme sa zobudili do krásneho rána. Niektorým sa na výlet nechcelo, aj keď sa deň predtým prihlásili, ale po krátkom prehováraní sme nastúpili do autobusu. A ide sa. Smer Turzovka – Živčáková. Ideme na pútnické miesto, kde sa zjavila Panna Mária.

Čítať celý článok...

 

Deň matiek v Domove pokoja

DPŽB - Deň matiek 2015 Mať rodinu je pre niekoho samozrejmosťou, pre iného sen. V Domove pokoja sme jedna veľká rodina a deti so základnej školy patria k nám. A keďže pred pár dňami bol Deň matiek, nezabudli a prišli nám zaspievať a zarecitovať. Bolo to úžasné a našich starkých potešili. Ďakujeme.

Čítať celý článok...

 

Deti na návšteve v Domove pokoja Žofie Bosniakovej

Deti na návšteve v DPŽB

A máme tu sviatky jari, na ktoré sa u nás v Domove pokoja Ž. Bosniakovej všetci tešíme. K tejto predveľkonočnej atmosfére prispeli aj malí škôlkári, ktorí prišli medzi nás.
Tretia A - Rybičková trieda s pani učiteľkami Dáškou a Simonkou nám zaspievali a zarecitovali pesničky a básničky s jarnou tématikou. Nezabudli nám zahrať aj divadielko "Domček, domček, kto v tebe býva?"
Svojou hravosťou a veselosťou nakazli našich starkých a dobrá nálada trvala až do večera. Rybičkári ďakujeme a príďte medzi nás zas. Ste úžasní.  Viac fotografií v galérií: tu

 
Viac článkov...